Konstrukcje ALU

    Konstrukcje aluminiowe duosystem, trisystem, quadrosystem w systemie łączenia śrubami i tulejami zapewniających funkcjonalność i przede wszystkim bezpieczeństwo.  Konstrukcje maja szerokie zastosowanie jako elementy konstrukcji estradowych, do podwieszania oświetlenia, konstrukcji ekranów LED, wystawienniczych, targowych, telebimów, zadaszeń lub pełnić funkcję dekoracyjną. Wszystkie elementy posiadają obliczenia statyczne co gwarantuje prawidłowe i bezpieczne rozmieszczenie elementów oświetlenia czy nagłośnienia.

slider-trawersy

Trawersy DUO      

       Duosystem jest najlżejszym systemem kratownic i występuje w dwóch rozmiarach 290mm i 390mm, ze ścianką rur o grubości 3mm (HD3). Stosowany jest głównie jako uzupełnienie pozostałych systemów (na przykład żebra boczne w zadaszeniach estradowych), do prostych konstrukcji wystawienniczych, a także jako element dekoracyjny do dyskotek, pubów bądź sklepów. Jakość każdej kratownicy jest na najwyższym poziomie co potwierdza certyfikat ISO DIN 4113, a każdy element jest poddawany dokładnej kontroli.

kratownice_duo

Trawersy TRI

        Trisystem jest bardziej wszechstronnym niż Duosystem systemem kratownic. Występuje w dwóch rozmiarach 290mm i 390mm, ze ścianką rur o grubości 3mm (HD3). Umożliwia budowanie konstrukcji wystawienniczych, kratownic oświetleniowych oraz często jest stosowany jako element dekoracyjny do dyskotek, pubów bądź sklepów. 

kratownice_tri

Trawersy QUADRO

        Quadrosystem to podstawowy oraz najbardziej wszechstronny system kratownic i występuje w dwóch rozmiarach 290mm i 390mm, ze ścianką rur o grubości 3mm (HD3). Ma największy wachlarz zastosowań począwszy od małych konstrukcji wystawienniczych i kratownic oświetleniowych poprzez całą gamę zadaszeń estradowych i bramek LED a kończąc na największych zadaszeniach. Jakość każdej kratownicy jest na najwyższym poziomie.

kratownice_quad