Schody i barierki sceniczne

 

Schody przegubowe

schody3W naszej firmie proponujemy nie tylko wynajem podestów scenicznych. Dostaniesz tutaj także inne elementy wyposażenia, które usprawnią organizację widowisk. Należą do nich bez wątpienia schody przegubowe. To solidne konstrukcje, o łatwym montażu, wykonane z wytrzymałych, aluminiowych lub stalowych profili. Zapewnia to swobodę i bezpieczeństwo ich użytkowania.

Możesz zdecydować się na schody w dwóch różnych wersjach – z wypełnieniami ze sklejki antypoślizgowej, jak i z aluminiowej blachy ryflowanej. Niewątpliwym atutem jest cena wypożyczenia - 80 zł netto przy opcji bez montażu.

schodki1schodki2

schody4  Schody modułowe

 

Kolejnym rodzajem schodów idealnie sprawdzających się na eventach są schody modułowe, o stałej wysokości stopni. Udostępniamy cztery standardowe wersje, które różnią się wysokością. To konstrukcje, które sprawdzą się nawet na trudnym terenie, ze względu na regulowane stopki i możliwość wypoziomowania. Tak jak i wersje przegubowe wykonane są one ze sklejki lub blachy aluminiowej. Ich cena to w podstawowym wariancie 50 złotych netto.

schody5    schody6

barierki

 

Barierki

      Poręcze aluminiowe są przystosowane do podestów , a także można stwierdzić że są one uniwersalne, ponieważ zastosowuje się ich przy wielu różnych okazjach.

      Zapewniają sztywność i  wytrzymałość, a zarazem są bardzo lekkie. Dodatkowa poprzeczka zabezpiecza np. flight case'y przed zsunięciem. Łączone są za pomocą specjalnych łączników.