Monitory LED

 

Organizując większe wydarzenie biznesowe, szkolenie, uczestnictwo w targach lub jakikolwiek event, podczas którego będziesz miał potrzebę korzystać z monitorów LED lub zbudowania z ekranów bezszwowych o dużych wymiarach obrazu wysokiej rozdzielczości, opcja wynajmu jest wygodnym, najbardziej funkcjonalnym i ekonomicznym rozwiązaniem. Wynajem monitorów Led, zwanych też ekranami LED, jest przede wszystkim tańszy od ich zakupu, a ponadto unikniesz kosztów związanych z serwisowaniem, instalacją i utrzymaniem sprzętu.

 
 

Telewizor LED 32”,40”,46”,55”monitor

U nas znajdziesz sprzęt wiodących producentów, jak Samsung czytaj więcej Panasonic czytaj więcej Sony czytaj więcej . Wszystkie oferowane przez nas monitory LED cechują się wysokimi parametrami technicznym . Do dyspozycji wynajmu stawiamy modele o przekątnej 32 cale-42-47 cali 50-55 cali lub 60-65 cali. Monitory są dostarczane w razem z wieszakami (stojakami) nowoczesnym chromowym deizinie. Dysponujemy 150 sztukami monitorów smart TV o przekątnych 32-65 cali, które możesz wypożyczyć na okres krótszy oraz długoterminowy . Cały sprzęt dostarczymy we wskazane miejsce w Warszawie i całej Polsce. Zapewnimy wsparcie techniczną i obsługę informatyczną. Przed przekazaniem, wszystkie monitory zostaną przez nas przygotowane pod względem technicznym i funkcjonalnym. Sprzęt zostanie skonfigurujemy stosownie do Twoich wymagań i wskazówek.

moni

 

  • Wszystkie oferowane przez nas monitory LED cechują się wysokimi parametrami technicznym . Do dyspozycji wynajmu stawiamy modele o przekątnej 32 cale-42-47 cali 50-55 cali lub 60-65 cali. Monitory są dostarczane w razem z wieszakami (stojakami) nowoczesnym chromowym deizinie. Zapewnimy wsparcie techniczną i obsługę informatyczną. Przed przekazaniem, wszystkie monitory zostaną przez nas przygotowane pod względem technicznym i funkcjonalnym. Sprzęt zostanie skonfigurujemy stosownie do Twoich wymagań i wskazówek

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wynajmu który świadczymy na terenie całego kraju i prosimy o kontakt z naszymi oddziałami-Warszawa, Katowice Wrocław, Olsztyn, Poznań, Gdańsk, Rzeszów.